STRÁNKY JSOU TVOŘENY V PROHLÍŽEČI MOZZILA

převezení dortu v horkých dnech

převezení dortu v horkých dnech

převezení dortu v horkých dnech

Pro představu tento cestoval z Ostravy do Bratislavy v kufru auta zabalený jako miminko.

PROVEDE SE TO NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM.KRABICE MUSÍ BÝT DVĚ.. JEDNA DO KTERÉ SE VEJDE DORT, TAK ABY SE UZAVŘELA A DORT V NÍ NEMOHL LÍTAT.Druhá musí být větší asi o 15- 20 cm kolem dokola.a teď,necháte si plastové láhve 1 a půl litru nebo 2 litry..Do nich načepujete vodu a dáte mrazit.Nedávat plné jen 3/4 láhveTyto láhve zmrzlé zabalit do froté ručníku.Pokud jedete daleko, tak kolem krabice dortu igelit ( igelit proto aby se nezamokřila krabice s dortem)a MEZI KRABICI DORTU A DRUHOU NASKLÁDAT na dno láhve s mraženou vodou,zabalené do froté ručníků Stači na každe straně jedna.To znači 4 lahve.Láhve musíte zabalit do frote ručníku.Důvod voda tak rychle netaje a drží zimu.Krabice ve které je dort se musí dát uzavřít.To samé je u krabice čislo dvě té větší Tím se udrží v nich zima a je dobré tu vrchní zabalit do deky.a klidně zavezete i 400 km daleko.Toto jsou chytrosti našich babiček... dejte si nanukový dort do peřin a za dvě hodky ho vyndáte stéjně zmrzlý .JEŠTĚ JSEM ZABESPEČILA KRABICI S DORTEM POLYSTYRÉNEM, ABY SE NEPOHLA A LÁHVE, ABY ZA JIZDY NEPOSKAKOVALY.NAŠE SILNICE ZASE NEMAJÍ TU KVALITU,ABY NA NICH NEBYLA SEM TAM DÍRA.


POSTUP PŘÍPRAVY

TAKTO JSEM PŘEVEZLA DORT, JAK DO PRAHY TAK DO BRATISLAVY NA SLOVENSKO. JE TAK MOŽNO PŘEVÉZT NANEJVÝŠ PATROVÝ DORT TENTO PATROVÝ JEL DO BRATISLAVY.
jednopatrový nám vejde s krabicí do termo tašky.Tam stačí pokud jde zavřit.Přebalit dekou a převezete.Pokud nelze termo tašku uzavřít balíme jako u 1 návodu.


PŘIJEL V POŘÁDKU A KRABICE BYLA JEŠTĚ BALENÁ VE DVOU DEKÁCH.
So 5. červenec 2008, 23:26:26 CEST
rajnochova.l

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (36738 | 40%)
Ne (27929 | 30%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one